Krvavá nevěsta: Svatební tradice pro silné žaludky

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Mladá nevěsta má ženicha z bohaté, ale poněkud podivínské rodiny, která ctí letitou a velice zvláštní svatební tradici. Každý nový člen si musí zahrát náhodně vylosovanou hru. Tu však nemusí přežít.

Grace (Samara Weaving) si bere za muže Alexe Le Domase (Mark O’Brien), pohledného a úspěšného mladíka z bohaté rodiny, která své jmění získala vymýšlením a prodejem deskových her. Leckterá dívka o takovou lásku a její svatební naplnění marně usiluje či aspoň tajně sní. Grace navíc tímto sňatkem konečně získává rodinu, protože krutý osud z ní před časem učinil sirotka. Le Domasovi sice nepůsobí úplně běžným dojmem, ne každý z nich se z tohoto sňatku raduje, ale Grace je šťastná a zamilovaná a tak tomu nevěnuje příliš velkou pozornost.

Po svatebním obřadu se Grace dozvídá, že je nyní již téměř oficiální součástí rodiny Le Domasů. A aby její přijetí bylo úplné, musí si s nimi ještě po půlnoci zahrát některou z jejich tradičních rodinných her, kterou si sama vylosuje. A její volba padne na hru na schovávanou. Pravidla jsou jednoduchá, nevěsta se musí schovat tak, aby ji do svítání nikdo z její nové rodiny nenašel. Jak prosté. Grace ale netuší, že zatímco si ve velkém sídle Le Domasů hledá vhodný úkryt, její budoucí příbuzní a jejich služebnictvo vytahují různé střelné, bodné i sečné zbraně. A jen co dozní tradiční „Před pikolou za pikolou nikdo nesmí stát“, vyrazí na lov nevěsty, který má skončit velmi krvavým zapikáním. Grace naštěstí brzy pochopí, která bije, a rozhodně svou kůži nechce prodat lacino. Když zdánlivě křehkou nevěstu zaženete do kouta, nemůžete se pak divit, když se začne bránit. Tahle svatební noc bude krvavá a dlouhá a je dost možné, že na jejím konci nezbydou žádní živí svatebčané.

Krvavou nevěstu natočili Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett, v titulních rolích se představí Samara Weaving, Mark O’Brien, Andie MacDowell, Adam Brody, Henry Czerny, a další.

Česká premiéra je 22. srpna 2019.

11 KOMENTÁŘŮ

  1. Proč se pořád natáčí takové blbosti komedie by byla lepší ale tu není tak snadné natočit kdežto takové voloviny jdou snadno.

  2. No proč ne..na nevěstu na útěku před psychopatickou rodinou jejího manžílka se podívám..o horor nejspíš nepůjde, spíš tak o akční triller ale špatné by to být ne muselo..pořád lepší než silikonové nanynky co utíkají před vrahem s nožem a nakonec je chytne s velkou slávou za rohem..nápad to má a to se cení.

  3. Proč se nepokusíte napsat anotaci vlastními slovy a kopírujete ji ze CinemArtu? Dost neprofesionální přístup, ale zase nejste jediní, najít kvalitně píšícího recenzenta s vytříbeným stylem, byť psaní chtivých egoistů je dost, je leckdy nesplnitelný úkol, takže to potom jo… kdo by se s tím, kurde, vymýšlel, že?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také