Doom: Annihilation: Brána do pekel se otevírá v dalším zpracování známé videohry

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Doom s Dwaynem Johnsonem nebyla žádná sláva. Studio Universal tedy přichází s dalším zpracováním, které však moc velké ambice rovněž nemá. Doom: Annihilation poputuje rovnou na Blu-ray a digitální platformy, což rozhodně moc optimismu nepřidává. A to nutno podotknout, že půlminutová upoutávka není úplně nejhorší.

Doom: Annihilation se odehrává na nejtemnějším měsíci Marsu, kde vědecká výprava našla starověký portál umožňující cestování po celém vesmíru. Portál je pochopitelně považován za největší objev v historii lidstva, jenže pravdou je, že zdání klame. Jak se ukáže, skrze něj vede cesta přímo do pekel, odkud přichází démoni prahnoucí po vaší duši.

Snímek natočil Tony Giglio (Rallye Smrti 2), v hlavních rolích se představí Amy Manson, Louis Mandylor, Hari Dhillon, Nina Bergman, a další.

Doom: Annihilation vychází 1. října 2019.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také