Doom: Annihilation: Brána do pekel se otevírá v dalším zpracování známé videohry

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Doom s Dwaynem Johnsonem nebyla žádná sláva. Studio Universal tedy přichází s dalším zpracováním, které však moc velké ambice rovněž nemá. Doom: Annihilation poputuje rovnou na Blu-ray a digitální platformy, což rozhodně moc optimismu nepřidává. A to nutno podotknout, že půlminutová upoutávka není úplně nejhorší.

Doom: Annihilation se odehrává na nejtemnějším měsíci Marsu, kde vědecká výprava našla starověký portál umožňující cestování po celém vesmíru. Portál je pochopitelně považován za největší objev v historii lidstva, jenže pravdou je, že zdání klame. Jak se ukáže, skrze něj vede cesta přímo do pekel, odkud přichází démoni prahnoucí po vaší duši.

Snímek natočil Tony Giglio (Rallye Smrti 2), v hlavních rolích se představí Amy Manson, Louis Mandylor, Hari Dhillon, Nina Bergman, a další.

Doom: Annihilation vychází 1. října 2019.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také