CreepyCon 2019: Strach a záhady na jednom místě

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Rádi se bojíte? Řešení záhad Vám není cizí? Tak přesně na Vás cílí tato třídenní oslava všeho nadpřirozeného. CreepyCon stejně jako loni nabídne řadu besed, filmů a setkání se s řadou spisovatelů záhadologů a youtuberů.

Letošním zlatým hřebem festivalu, který probíhá na místě Oslavany u Brna, bude přehlídka českého nezávislého hororu (nesoucí název STUDNA), v jejímž rámci dojde na promítání těch nejlepších krátkometrážních hororů za poslední roky.

Dojde na besedy s nejrůznějšími hosty jako jsou YouTubeři Catamurloc, Wizzory či Ewitch a své si řeknou i dabér Aleš Procházka, pedagog Jiří Fiala a spisovatelé Petr Janeček či Arnošt Vašíček.

Kromě toho bude řada přednášek na nejrůznější záhady, paranormální jevy či horory. CreepyCon i letos na několik dní bude oázou pro všechny, kdo rádi zkoumají nevysvětlitelné jevy na naší Zemi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také