CreepyCon 2019: Strach a záhady na jednom místě

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Rádi se bojíte? Řešení záhad Vám není cizí? Tak přesně na Vás cílí tato třídenní oslava všeho nadpřirozeného. CreepyCon stejně jako loni nabídne řadu besed, filmů a setkání se s řadou spisovatelů záhadologů a youtuberů.

Letošním zlatým hřebem festivalu, který probíhá na místě Oslavany u Brna, bude přehlídka českého nezávislého hororu (nesoucí název STUDNA), v jejímž rámci dojde na promítání těch nejlepších krátkometrážních hororů za poslední roky.

Dojde na besedy s nejrůznějšími hosty jako jsou YouTubeři Catamurloc, Wizzory či Ewitch a své si řeknou i dabér Aleš Procházka, pedagog Jiří Fiala a spisovatelé Petr Janeček či Arnošt Vašíček.

Kromě toho bude řada přednášek na nejrůznější záhady, paranormální jevy či horory. CreepyCon i letos na několik dní bude oázou pro všechny, kdo rádi zkoumají nevysvětlitelné jevy na naší Zemi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také