UKONČENO: Vyhrajte vstupenky do kina 4DX na horor Dětská hra

Přečtěte si

Filmové online novinky v srpnu

Srpnová nabídka filmových novinek v kině je skvělá. A stejně tak se nám líbí přehled novinek, které vycházejí na...

Nejlepší filmy Sama Worthingtona

Sam Worthington se stal hvězdou po uvedení Cameronova Avatara. Další kasovní trhák od té doby už ale nenatočil a...

Nejlepší filmy Jasona Stathama

Jason Statham je mužem mnoha profesí. Hereckou kariéru odstartoval ve velkém stylu, když ho do svých úspěšných filmů obsadil...

Autor

Chucky se vrací a v sále 4DX si ho vychutnáte nejvíce, to je bez debat. Proto jsme pro vás připravili tematickou soutěž.

Andy dostane k narozeninám úžasnou hračku, která překračuje všechny představy a fantazie. Nejnovější výkřik technologií, funkcemi a možnostmi nabušená panenka, která umí cokoliv. Už to není jenom hračka, je to ten nejlepší kamarád. Je roztomilá jako obrázek a dětem přináší jenom nadšení a štěstí. Andymu a jeho mamince ale přinese jeho nová panenka ještě něco navíc… hrůzu, děs a strach o život. Nikdo totiž netuší, že tahle panenka je zlá jako všechna pekla světa, že dokáže zabíjet, že vraždí moc ráda a navíc s vynalézavostí těch největších psychopatů. Andy i jeho máma Chuckyho opravdovou podstatu brzy poznají, pomoci se ale nedočkají. Takovéhle pravdě totiž nikdo nevěří. A pokud uvěří, tak nepřežije, aby ji mohl potvrdit. Jako třeba soused, jehož záhadně přejela vlastní sekačka na trávu… Dobrou noc, Andy.

Kino 4DX můžete navštívit v Cinema City v Praze Nový Smíchov a Chodov či v Plzni v Plaze. Více informací naleznete na www.cinemacity.cz.

SOUTĚŽNÍ CENY

2×2 vstupenky (24.7. od 19:00 hod. – OC Nový Smíchov 4DX)

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA
Jak je dlouhá stopáž u tohoto hororu?
a) 70 minut
b) 90 minut
c) 120 minut

Soutěž končí 20. července 2019. Ceny do soutěže věnovalo Cinema City.

Čtěte také