Oficiální trailer k novému životopisnému snímku o legendě Judy Garland je na světě. V hlavní roli spatříme Renée Zellweger, která již v traileru působí dokonale a její neuvěřitelná proměna do nehynoucí ikony napovídá, že Awards Season by mohla ovládnout právě ona.

Judy Garland je jméno spojované převážně s muzikálem Čaroděj ze země Oz z roku 1939, kde se Judy objevila v hlavní roli a zazpívala jednu z nejznamějších muzikálových písní Somewhere Over The Rainbow. Judy se nám v životopisném filmu ukáže jako mlaďounká začínající herečka, milující matka, workoholička ale také jako milovnice alkoholu či prášků.

Snímek byl natočený na motivy úspěšného broadwayského muzikálu End of the Rainbow. Jak bylo zmíněno, v hlavní roli se nám představí oscarová Renée Zellweger. Ve vedlejších rolích se můžeme těšit na Rufuse Sewella, Michaela Gambona a Finna Wittrocka. Režie se ujal Rupert Goold, ten má na svém režisérském kontě převážně dramata, například film Pravdivý příběh z roku 2015.

Světová premiéra proběhne 27. září 2019, české premiéry se dočkáme až 13. února 2020.

Loading...
Profilový obrázek
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here