Judy: Renée Zellweger si jde pro dalšího Oscara

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Oficiální trailer k novému životopisnému snímku o legendě Judy Garland je na světě. V hlavní roli spatříme Renée Zellweger, která již v traileru působí dokonale a její neuvěřitelná proměna do nehynoucí ikony napovídá, že Awards Season by mohla ovládnout právě ona.

Judy Garland je jméno spojované převážně s muzikálem Čaroděj ze země Oz z roku 1939, kde se Judy objevila v hlavní roli a zazpívala jednu z nejznamějších muzikálových písní Somewhere Over The Rainbow. Judy se nám v životopisném filmu ukáže jako mlaďounká začínající herečka, milující matka, workoholička ale také jako milovnice alkoholu či prášků.

Snímek byl natočený na motivy úspěšného broadwayského muzikálu End of the Rainbow. Jak bylo zmíněno, v hlavní roli se nám představí oscarová Renée Zellweger. Ve vedlejších rolích se můžeme těšit na Rufuse Sewella, Michaela Gambona a Finna Wittrocka. Režie se ujal Rupert Goold, ten má na svém režisérském kontě převážně dramata, například film Pravdivý příběh z roku 2015.

Světová premiéra proběhne 27. září 2019, české premiéry se dočkáme až 13. února 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také