Dokonalá lež: Helen Mirren a Ian McKellen poprvé společně ve filmu

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

V dnešní době je čím dál těžší seznámit se klasickým způsobem někde na veřejnosti, a tak osamělí lidé různého věku, mají profil na internetu a chtějí se seznámit. Na každého však mohou na takovém seznamovacím portálu čekat různá nebezpečí, například podvodník, který chce jen využít osamělosti bohaté vdovy k tomu,  aby sám bohatl.

Roy Courtnay si v životě nadělal spoustu problémů, může si za ně ale sám. Pronásleduje ho špatná minulost, ale Roy se ne a ne poučit. Když na internetové seznamce potká bohatou vdovu Betty McLeish, nemůže uvěřit svému štěstí. Sbližování ale nejde podle plánu. Postupem času Roy zjišťuje, že city které chová k Betty, a které měly být falešné, se stávají skutečnými a to začíná být pro Roye opravdovým problémem.

Poprvé ve své kariéře, se Oscarová Helen Mirren a Ian McKellen setkávají na filmovém plátně. Pro Iana je to navíc za hodně dlouhou dobu první hlavní role, což fanoušky určitě potěší. Ve vedlejší roli Helenina syna, který jí chce před Royem chránit se objevil Russell Tovey a v roli Royova přítele se představil Jim Carter, známý ze seriálu Downton Abbey.

Do režisérského křesla se posadil Bill Condon, skvělý režisér a scénárista, který má za sebou velice úspěšné muzikály jako například Dreamgirls z roku 2006, Kráska a zvíře z roku 2017 nebo se může pyšnit scénářem k muzikálům Největší showman z roku 2017 a Chicago z roku 2002.

V našich kinech uvede snímek Vertical Ent. 26. prosince 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také