Z magické koule 8 od Mattela bude film

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Připravuje se již 6 filmů ve spolupráci s jedním z největších výrobců hraček na světě, firmou Mattel. Nyní se pracuje na hraném snímku o Barbie, kde si hlavní roli slavné panenky zahraje Margot Robbie. Dále se budeme moc těšit na film o Hot Wheels, Masters of the Universe nebo American Girl. Nedávno filmové studio Blumhouse zveřejnilo informace, že vznikne film také o oblíbené magické kouli 8.

Zatím víme, že režie i scénáře se ujme Jeff Wadlow, který stojí za několika úspěšnými filmy. Za zmínku určitě stojí sportovní drama Nikdy to nevzdávej, pokračování komedie Kick-Ass 2 nebo hororového thrilleru Vadí nevadí. Na scénáři k filmu bude s Jeffem spolupracovat jeho scénáristický tým Jillian Jacobs a Chris Roach.

Magická koule číslo 8 byla a je senzací. Časopis Time hračku zařadil mezi sto nejlepších hraček vůbec. Film o vzniku magické koule jsme měli spatřit již díky studiu Paramount, na scénáři tehdy pracovali Jon Gunn a John Mann. Jelikož jejich práce nakonec nikam nevedla, rozhodlo se Blumhouse odkoupit námět a zapracovat na novém příběhu.

Samotný děj ještě není známý. Zůstává otázkou, zda se bude snímek věnovat samotnému vývoji hračky a jeho rychle rostoucímu úspěchu, navzdory jednoduchosti užívání nebo se vymyslí smyšlený příběh, kde magická koule bude „hrát“ důležitou roli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také