Ready or Not: Připravte se na krvavou rodinnou podívanou

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Společnost Fox Searchlight Pictures zveřejnila první trailer k nově připravovanému hororovému thrilleru Ready or Not. Snímek vypráví příběh o rodině, která loví nově příchozí členy. A trailer vypadá opravdu hodně lákavě.

Příběh se zaměřuje na mladou nevěstu, která se v den své svatby přistěhuje ke své nové rodině z manželovy strany. Novomanžel jí večer v den svatby seznámí s novou tradicí, že vždy, když přivítají nového člena tak o půlnoci hrají hru, kterou si náhodně vylosují. Los padne na schovávanou. Nevěsta, která si stále bláhově myslí, že se jedná jen o dětskou hru, záhy zjistí, že jde vlastně o lov a zabíjení. S pomocí jednoho z členů rodiny, který ji nechce připravit o život, se snaží všem uniknout, i když to občas znamená zabíjet.

Za snímkem stojí režisérské duo Tyler Gillett a Matt Bettinelli-Olpin, kteří spolu již spolupracovali na hororech V/H/S a Zrození ďábla. V hlavní roli nevěsty se nám představí Samara Weaving a po jejím životě půjdou Andie MacDowell, Mark O’Brien nebo Adam Brody.

Hororový snímek se dokonce díky CinemArtu podívá i do našich kin a můžeme se na něj těšit už 22. srpna 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také