Při natáčení 25. Bonda byl zatčený muž

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Zpráv z natáčení nového filmu o agentu 007 Jamesi Bondovi se v poslední době objevuje opravdu mnoho, bohužel většinou se jedná o zprávy, které se netýkají příliš pozitivních věcí. Naposledy jsme třeba slyšeli, že se hlavní představitel Daniel Craig při natáčení zranil. Nyní Vám přinášíme čerstvou novinku o muži, který byl zatčený kvůli skrytým kamerám.

Natáčení 25. Bondovky probíhá ve studiích Pinewood a právě v tomto studiu policie na toaletách našla skryté kamery. Kamery se našly na dámských toaletách a policie netuší, jak dlouho tam byly nainstalovány. Zatčený byl 49letý muž, jehož jméno nebylo zveřejněno.

Muž je obvinění z voyerismu, což je sexuální úchylka, která zahrnuje sledování intimního počínání nic netušící osoby. Muži hrozí až dva roky za mřížemi.

Natáčení filmu zatím provází samé nešťastné příhody. Daniel Craig se při natáčení jedné ze scén zranil. Během natáčení došlo také k explozi, která zranila jednoho z pracovníků štábu a zničila část scény. Craig i pracovník jsou však nyní již v naprostém pořádku a natáčení by tak mělo pokračovat. Pro Daniela Craiga je to poslední ztvárnění role agenta 007, kdo nastoupí na jeho místo zatím ještě není známé. Horkými kandidáty jsou Idris Elba nebo Tom Hiddleston.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také