Objeví se Venom ve Spider-Manovi 3?

Přečtěte si

Kosmonaut z Čech: Netflix pošle Adama Sandlera do vesmíru

Kniha spisovatele Jaroslava Kalfaře Kosmonaut z Čech dostane filmovou adaptaci od Netflixu. V hlavní roli kosmonauta Jakuba Procházky se...

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

Autor

David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Dalo se očekávat, že po úspěchu Venoma, který doposud stál odděleně od zbytku Marvel Cinematic Univerza, budou fanoušci toužit po tom, aby se jejich oblíbený antihrdina objevil i v nadcházejících filmech spadajících do tohoto vesmíru. Je možné, že se fanouškům tento sen splní?

Chcete-li definitivní odpověď na to, zda se Venom ukáže v nějakém z dalších Spideyho dobrodružstvích, budeme vás muset zklamat. Všechen následující text jsou v podstatě pouze domněnky. Pokud vás ale zajímá, co se ve světě šušká, čtěte dále.

Není tomu tak dávno, kdy se diskutovalo o tom, že by se měl Spider-Man objevit po boku Deadpoola. Debatovalo se, jestli jejich kooperaci budeme sledovat formou seriálu na Disney+, samostatného filmu, nebo zda se Deadpool ukáže ve třetím Spider-Manovi.

Tvůrce Deadpoola – Rob Liefeld – se ke zvěstem kolujícím o jeho brutálním superhrdinovy vyjádřil na Twitteru, kde ve zkratce pověděl, že o společném filmu Deadpoola a Spider-Mana nic neví, a tak nějak tím vyvrátil veškeré domněnky. Později dodal, že prozatím není v plánu žádné propojení obou hrdinů ve třetím Spider-Manovi, ale zmínil se, že Sony by skutečně chtělo do onoho filmu obsadit Toma Hardyho jakožto antihrdinu Venoma, který se minulý rok dočkal své sólovky.

Co si o tom máme myslet? Znamená to tedy, že je nějaká šance vidět Venoma ve Spider-Manovi 3? Vypadá to, že ano, ale neradi bychom dělali ukvapené závěry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také