Noční můry z temnot: Trailer k hororu del Tora je připravený vás vyděsit

Přečtěte si

Nejlepší filmy Billa Murrayho

Výborný herec a ještě lepší komik Bill Murray včera oslavil své 70. narozeniny. Na jeho počest jsme vybrali nejlepší...

10 nejzajímavějších novinek na Netflixu, které uvidíme tento týden

Na Netflix konečně přichází Enola Holmesová s tváří oblíbené herečky ze Stranger Things, řada nových pořadů a neméně zajímavých...

5 novinek na HBO GO, které musíte vidět

HBO GO v krátkém sledu uvedla pět skvělých titulů, které by neměly uniknout žádnému seriálovému ani filmovému fanouškovi. Jednoduše...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Držitel Oscara Guillermo del Toro přichází s novým děsivým příběhem, tentokrát ne jako režisér, ale jako producent a scénárista. Společně s tvůrci několika pokračování krvavého trháku Saw, se pustil do zfilmování knižní předlohy od spisovatele Alvina Schwartze.

Je 31. října, v Americe je tento den známý jako Halloween. Den, kdy se všichni straší, převlékají se za filmové a hororové postavy a děti chodí na koledu. Skupinka mladých studentů se rozhodne zabavit tím, že se půjdou podívat do strašidelného a opuštěného domu. V domě  pak  naleznou starou knihu. I když si myslí, že kniha je jen plná obyčejných děsivých příběhů pro malé děti, vše se změní v okamžiku, kdy si knihu vezmou domů a najednou se začnou objevovat nové a nové příběhy s jejich jmény. Příběhy plný děsivých postav, které mají za úkol zabít jmenovaného v kapitole.

V hlavních rolích se nám představí mladí herci Zoe Colletti, Gabriel Rush, Austin Abrams, Austin Zajur a Natalie Ganzhorn. Na režisérské křeslo se posadil André Øvredal, který stojí za mysteriózním hororem Tajemství smrti slečny Neznámé z roku 2016.

Film Noční můry z temnot uvede společnost Bontonfilm v našich kinech již 8. srpna 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také