Love, Antosha: Výjimečný dokument o výjimečné osobnosti?

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Co se přihodí, když téměř neznámý střihač usedne na post režiséra a nechá vzniknout svůj úplně první film, který je ještě ke všemu zároveň dokumentem o člověku, který teprve nedávno zesnul?

Již jsme vás obeznámili s faktem, že snímek Love, Antosha je dokumentem a sleduje život mladého a velice nadějného herce narozeného v Sovětském svazu, Antona Yelchina, který se narodil v roce 1989 a o 27 let později byl unesen a následně zavražděn.

Kromě herectví nakoukneme formou dokumentu i do Antonova osobního života, jenž má definitivně co nabídnout i nám, prostým divákům, kteří jsme neměli tu čest jej poznat, což potvrzuje hodinu a půl dlouhá stopáž. Ve filmu se objeví i jiné herecké hvězdy, v traileru můžeme kupříkladu zahlédnout Bena Fostera.

Love, Antosha si aktuálně na Rotten Tomatoes drží skóre maxima, tedy 100 procent, a již 2. srpna zavítá do amerických kin, přičemž těm našim se pravděpodobně vyhne. A nyní už se pojďme podívat na samotný trailer.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také