Into the Ashes: Trailer ukazuje, že minulost vás vždy dožene a dokáže ublížit

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Napínavé thrillery jsou momentálně jedním z nejoblíbenějších žánrů u filmových i knižních fanoušků. Proto není divu, že se filmaři snaží dát divákům napínavou podívanou, která si bude pohrávat s jejich nervy.

Bývalý kriminálník Nick Brenner si našel poctivou práci a milující manželku, kterou před svojí hříšnou minulostí chrání. Jenže minulost nikdy jen tak nezmizí a rozhodně se tak nestane ani v případě Nicka. Minulost vyplouvá na povrch v podobě jeho bývalé party zločinců a přátel, kterým ukradl peníze. Když se Nick jednou vrací domů a manželku nikde nenajde, dojde mu, že mu minulost vzala jedinou důležitou věc na světě. Nick se musí rozhodnout, jestli situaci bude řešit jako slušňák nebo se v něm naopak znovu probudí duše zločince.

Za režií a scénářem stojí Aaron Harvey, který natočil i akční drama s Brucem Willisem Catch 44 z roku 2011. Nyní do hlavní role obsadil marvelovského herce Franka Grilla, ve vedlejších rolích se nám představí Luke Grimes, Robert Taylor, James Badge Dale a manželku ztvární Marguerite Moreau.

Světová premiéra se uskuteční 19. července 2019, česká premiéra zatím není známá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také