Changeland: Po děsném rozchodu přichází snová dovolená. Komedie s Macaulayem Culkinem má trailer

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Herec Seth Green přichází s novou komedií s dramatickým nádechem. Tentokrát si k sobě přizval i slavného dětského herce z 90. let a svého dlouholetého kamaráda Macaulay Culkina.

Seth Green hraje hlavní roli muže, který zjistí, že ho manželka podvedla na jejich první výročí svatby. Plánovali jej oslavit výletem do ciziny. Místo své manželky tak vezme svého nejlepšího kamarádka. Společně odlétají do Thajska, kde se budou snažit najít sami sebe. V průběhu dovolené poznávají další muže, kteří žijí život podle svého a ne podle určených pravidel, a to jim pomůže se uvolnit a užít si dovolenou, tak jak se má.

Režie filmu se ujal sám Seth Green, dalo by se říct, že se jedná o jeho celovečerní režijní debut, dříve měl na svědomí několik animovaných snímků ze série Star Wars. Pro Macaulay Culkina, alias Kevina ze Sám doma, se jedná o čtvrtý celovečerní snímek, v němž se za posledních patnáct let objevil.

Film bude mít premiéru 7. června 2019. Česká premiéra zatím není známá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také