Jeden zámek, jedno tajemství, tři členové rodiny a jeden neočekávaný host. Měli byste snímku We Have Always Lived in the Castle věnovat alespoň ždibec pozornosti?

Bylo nebylo, před dávnými časy žila jedna na první pohled zvláštní a záhadná rodina. Ta se skládala ze tří členů – sestry Merricat a Constance společně s jejich strýc Julian. Obývali temný zámek uprostřed malého městečka a byli takřka izolováni od zdejšího obyvatelstva. Když po letech rodinu navštíví bratranec Charles, jehož plánem je získat veškeré mění rodiny, začínají se na povrch dostávat děsivé skutečnosti, které souvisí s rodinnou tragédií, která se odehrála před více než šesti lety.

We Have Always Lived in the Castle z ukázky může působit jako znepokojující horor, nicméně nadcházející snímek bychom spíše označili za mysteriózní thriller. Jenže zajímá nás to vlastně? Trailer nás nechává chladnými a může jedině mile překvapit.

V hlavních rolích se představí Alexandra Daddario, Taissa Farmiga, Sebastian Stan či Crispin Glover a Američanům bude film naservírován do kin již 17. května 2019.

Loading...
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here