Ježek Sonic: Modrý hrdina z her se objevuje v prvním traileru

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Tento měsíc nás čeká premiéra filmu Pokémon: Detektiv Pikachu, kde se tvůrci rozhodli oživit animovanou postavu pokémona Pikachu. V listopadu tohoto roku nás čeká obdobná verze. Tentokrát ale filmaři vsadili na oblíbenou hru z 90. let, kde hlavní postavou je modrý ježek Sonic.

Příběh filmu je postavený na příběhu her. Sonic, který dokáže běhat neskutečnou rychlostí, dorazil na naši planetu, aby ji zachránil. V tom se mu snaží pomoci řadový policista Tom Wachowski, který na Sonica náhodou narazí při měření rychlosti. Proti nim ale stojí zlý Dr. Robotnik, který chce chytit Sonica a využít jeho nadpřirozenou schopnost pro své ďábelské plány.

V roli padoucha Dr. Robotnika se nám představí komediální herec Jim Carrey. Hlas Sonicovi propůjčil herec Ben Schwartz známý hlavně ze seriálu Parks and Recreation. Policistu, jenž najde Sonica a následně se s ním spřátelí ztvárnil James Marsden. V dalších rolích budeme moc spatřit herce Neala McDonougha, Tiku Sumpter nebo Adama Pallyho. Do režisérského křesla se posadil čtyřicetiletý Jeff Fowler, který má zatím za sebou jen krátkometrážní animovaný snímek Gopher Broke.

Do českých kin uvede film společnost CinemArt 7. listopadu 2019.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také