Co dělá Power Ranger, když ho už není potřeba?

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Filmový fanoušek a amaterský herec Noah Baron se rozhodl divákům ukázat, jak si žije Power Ranger po odchodu do důchodu. A je to opravdu vtipná podívaná.

Baron se převlékl za Green Rangera, který se rozhodl odejít do superhrdinského důchodu. Vždyť stejně teď letí hlavně Avengers a o Power Rangers tak už nikdo nemá zájem. Přestěhoval se do Los Angeles, aby zlepšil své herecké schopnosti. Živí se jako taxikář a rád se chlubí tím, že ho fanoušci stále poznávají.

Noah Baron rozdělil život Green Rangera do několika epizod, které se postupně budou objevovat na kanálu Youtube a nyní máte možnost se podívat na první epizodu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také