X-Men: Dark Phoenix: Každý hrdina má svou temnou stránku!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Dark Phoenix převede na plátno dost možná nejznámější příběh s X-Meny. A to přesto, že k jeho zfilmování v hraném snímku už jednou došlo. Nová verze s mladými verzemi hrdinů v sobě bez nadsázky nese potenciál na nejlepší komiksový film roku. Jak to dopadne v reálu, je jiná otázka. Každopádně je tu nová a poslední upoutávka…

Mutanti ve vesmíru, tajemná kosmická entita, záporačka, akční scény a pár nových záběrů. To a mnohem více nabízí aktuální trailer, který láká na očekávané dobrodružství mladých X-Men…

Krom starých známých se tu setkáme i s novými postavami. Kupříkladu v podobě mutantů Red Lotus (Andrew Stehlin) a Selene (Kota Eberhardt), kteří si zde na plátně odbudou premiéru.

Režijní dohled byl tentokrát svěřen Simonu Kinbergovi. Ten se podílel na většině předchozích filmů buď jako producent, nebo v řadě případů jako scénárista. Půjde tak o jeho režijní debut. A poprvé v historii X-Menů usedá na stoličku dvorního skladatele samotný Hans Zimmer. Do hlavních rolí se vrací Jennifer Lawrence, Sophie Turner, Evan Peters, Michael Fassbender, Olivia Munn, James McAvoy a do čela hlavního záporáka míří Jessica Chastain.

Snímek bude uveden 6. června 2019 do českých kin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také