Spolujízda: Dave Bautista loví v taxíku zločince

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

V běžném životě je nutné si jednou za čas pustit nějaký ten výplach, u kterého zkrátka vypnete mozek a budete se bavit. Buď můžete zajít na spin-off Rychle a zběsile, nebo nás nechte obeznámit vás s filmem Spolujízda.

Spolujízda je podobně jako zmíněné Rychle a zběsile akční komedií a tzv. buddy movie, která se většinu času bude nejspíše odehrávat v automobile. Drax ze Strážců Galaxie, neboli, Dave Bautista si v tomto snímku zahrál policistu, který je uprostřed honu na padoucha. Aby jej polapil a odvedl do vazby, je zapotřebí využít taxikářských služeb, a tak nasedne do vozu jednomu milému řidiči, který jej bude po celou cestu doprovázet.

Ve snímku Spolujízda si kromě Bautisty zahrál i pákistánský herec Kumail Nanjiani (Pěkně blbě), Betty Gilpin (seriál GLOW) či akční ikona Iko Uwais (Zátah).

Film Spolujízda dorazí do českých a slovenských kin 7. července 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také