UKONČENO: Soutěž s Crew o komiksy Avengers a Thanose

Přečtěte si

Filmové online novinky v srpnu

Srpnová nabídka filmových novinek v kině je skvělá. A stejně tak se nám líbí přehled novinek, které vycházejí na...

Nejlepší filmy Sama Worthingtona

Sam Worthington se stal hvězdou po uvedení Cameronova Avatara. Další kasovní trhák od té doby už ale nenatočil a...

Nejlepší filmy Jasona Stathama

Jason Statham je mužem mnoha profesí. Hereckou kariéru odstartoval ve velkém stylu, když ho do svých úspěšných filmů obsadil...

Autor

Avengers: Endgame právě vstoupili do kin. Pojďte si zpříjemnit den o hodnotné ceny od nakladatelství Crew. Na své si přijdou (nejen) milovníci Avengers.

Nakladatelství Crew nabízí mnoho titulů – od Simpsonů, X-Menů, Batmana či Spider-Mana a mnoho dalších.

SOUTĚŽNÍ CENY

 

Avengers 1: Poslední návštěva
Steve Rogers. Tony Stark. Thor Ódinson. Velká trojka se dala znovu dohromady. A právě v ten správný čas – musí zachránit svět před dvoukilometrovými kosmickými bohy známými jako Nebešťané. Střezte se Poslední návštěvy. Ale kdo další odpoví na jejich volání? Black Panther a Doctor Strange bojují o svůj život v hlubinách Země, Captain Marvel čelí smrti a zkáze, která padá dolů z nebe. A nenudí se ani zuřivá She-Hulk a zbrusu nový Ghost Rider. A žádný sraz Avengers samozřejmě nemůže být kompletní bez jistého prince lží. Ale jaké spojení je mezi temnými Nebešťany a Ódinovou pravěkou skupinou prehistorických Avengers? (můžete zakoupit ZDE).

Thanos 1: Thanos se vrací
Bohužel pro šíleného Titána je vystaven i nečekanému střetnutí – s vlastní rodinou. Připojte se k němu na výletu temnou stranou galaxie a sledujte brázdu absolutní destrukce, kterou za sebou zanechává! Je ztělestněným zlem. Je nezastavitelný. Ale je na čase, aby se ho někdo – kdokoliv – zastavit pokusil. Bude to Shi’arská imperiální garda? A tím myslíme celou imperiální gardu. Je čas zavolat posily! Mezitím se do věci zapojí i Thanosův syn Thane se svými plány. Když Thanos kdysi povraždil všechny jeho sourozence, Thanea ušetřil – ale ne z lásky. A až se otec se synem střetnou, nebude to šťastné rodinné shledání. (můžete zakoupit ZDE).

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Ebony Maw je záporák a stoupenec Thanose. Které tři hrdiny byste si vybrali k sobě do týmu proti němu?

Soutěž končí 5. května 2019.

Společně s partnerem soutěžeme vybereme dvě nejoriginálnější odpovědi. Soutěž je určena pro ČR. Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství CREW.

22 KOMENTÁŘE

 1. Homera Simpsona, Fraye (z Futuramy) a Andyho (z Malé Velké Británie). V jejich lebkách prakticky není co napadnout, takže jsou pro něj neporazitelnými soupeři

 2. 1. Black Widow (něco pro kluky 😉 )
  2. Thor (něco pro holky)
  3. Škopková ze Slunce seno (po jedné zleva a zprava by se Ebony Maw naučil jak se má chovat 😀 )

 3. 1, svého kamaráda (můžu mu věřit)
  2, Kapitána Ameriku (ať dojde i na spravedlivé odsouzení)
  3, Iron Mana (protože, každý tým potřebuje trochu toho sarkasmu)

  🙂

 4. Rozhodně Squrrel girl porazila sama thanose Ebony ji nebude dělat problém k ní bych přihodil Dazzler ať výtězná party stojí za to no a naposled bych přibral Thora abych si měl s kým vypít ?

 5. 1. Gingera Leg-Fista – člověka s ohromnou silou, který necítí bolest
  2. Rafaella z TNMT
  3. Red Rangera z Power Rangers

 6. To bude docela těžké, jelikož mám rád absolutně všechny, ale kdybych si musel vybrat pouze tři tak by to byli: Kapitán Amerika, neboť je to můj nejoblíbenější Avenger a bojovat s ním po boku by bylo jako splněný sen. Dále bych si vybral Doktora Strange, jelikož mi je nesmírně sympatický a v boji se bude hodit, a naposledy bych si nejspíš vzal do týmu Thora, a Ebony Maw by měl nahráno. 🙂

 7. Hulk brutalní síla zabaví Ebon Mawa
  Scarlet Witch v určitých chvílích schopnosti na úrovni Dark Phoenix
  Iron Man Technologie a zbraně se vždy hodí .

 8. Jean Gray (telepatie, telekineze), Profesor – X (telepatie), Magneto – (helma proti telepatii a ovladani magnetusmu)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také