UKONČENO: Soutěž s Crew o komiksy Avengers a Thanose

Přečtěte si

Autor

Avengers: Endgame právě vstoupili do kin. Pojďte si zpříjemnit den o hodnotné ceny od nakladatelství Crew. Na své si přijdou (nejen) milovníci Avengers.

Nakladatelství Crew nabízí mnoho titulů – od Simpsonů, X-Menů, Batmana či Spider-Mana a mnoho dalších.

SOUTĚŽNÍ CENY

 

Avengers 1: Poslední návštěva
Steve Rogers. Tony Stark. Thor Ódinson. Velká trojka se dala znovu dohromady. A právě v ten správný čas – musí zachránit svět před dvoukilometrovými kosmickými bohy známými jako Nebešťané. Střezte se Poslední návštěvy. Ale kdo další odpoví na jejich volání? Black Panther a Doctor Strange bojují o svůj život v hlubinách Země, Captain Marvel čelí smrti a zkáze, která padá dolů z nebe. A nenudí se ani zuřivá She-Hulk a zbrusu nový Ghost Rider. A žádný sraz Avengers samozřejmě nemůže být kompletní bez jistého prince lží. Ale jaké spojení je mezi temnými Nebešťany a Ódinovou pravěkou skupinou prehistorických Avengers? (můžete zakoupit ZDE).

Thanos 1: Thanos se vrací
Bohužel pro šíleného Titána je vystaven i nečekanému střetnutí – s vlastní rodinou. Připojte se k němu na výletu temnou stranou galaxie a sledujte brázdu absolutní destrukce, kterou za sebou zanechává! Je ztělestněným zlem. Je nezastavitelný. Ale je na čase, aby se ho někdo – kdokoliv – zastavit pokusil. Bude to Shi’arská imperiální garda? A tím myslíme celou imperiální gardu. Je čas zavolat posily! Mezitím se do věci zapojí i Thanosův syn Thane se svými plány. Když Thanos kdysi povraždil všechny jeho sourozence, Thanea ušetřil – ale ne z lásky. A až se otec se synem střetnou, nebude to šťastné rodinné shledání. (můžete zakoupit ZDE).

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Ebony Maw je záporák a stoupenec Thanose. Které tři hrdiny byste si vybrali k sobě do týmu proti němu?

Soutěž končí 5. května 2019.

Společně s partnerem soutěžeme vybereme dvě nejoriginálnější odpovědi. Soutěž je určena pro ČR. Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství CREW.

22 KOMENTÁŘŮ

 1. Homera Simpsona, Fraye (z Futuramy) a Andyho (z Malé Velké Británie). V jejich lebkách prakticky není co napadnout, takže jsou pro něj neporazitelnými soupeři

 2. 1. Black Widow (něco pro kluky 😉 )
  2. Thor (něco pro holky)
  3. Škopková ze Slunce seno (po jedné zleva a zprava by se Ebony Maw naučil jak se má chovat 😀 )

 3. 1, svého kamaráda (můžu mu věřit)
  2, Kapitána Ameriku (ať dojde i na spravedlivé odsouzení)
  3, Iron Mana (protože, každý tým potřebuje trochu toho sarkasmu)

  🙂

 4. Rozhodně Squrrel girl porazila sama thanose Ebony ji nebude dělat problém k ní bych přihodil Dazzler ať výtězná party stojí za to no a naposled bych přibral Thora abych si měl s kým vypít ?

 5. 1. Gingera Leg-Fista – člověka s ohromnou silou, který necítí bolest
  2. Rafaella z TNMT
  3. Red Rangera z Power Rangers

 6. To bude docela těžké, jelikož mám rád absolutně všechny, ale kdybych si musel vybrat pouze tři tak by to byli: Kapitán Amerika, neboť je to můj nejoblíbenější Avenger a bojovat s ním po boku by bylo jako splněný sen. Dále bych si vybral Doktora Strange, jelikož mi je nesmírně sympatický a v boji se bude hodit, a naposledy bych si nejspíš vzal do týmu Thora, a Ebony Maw by měl nahráno. 🙂

 7. Hulk brutalní síla zabaví Ebon Mawa
  Scarlet Witch v určitých chvílích schopnosti na úrovni Dark Phoenix
  Iron Man Technologie a zbraně se vždy hodí .

 8. Jean Gray (telepatie, telekineze), Profesor – X (telepatie), Magneto – (helma proti telepatii a ovladani magnetusmu)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také