See You Yesterday: Cestují do minulosti, aby zachránili nevinný život

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Cestování časem jsme ve filmech mohli vidět již několikrát. Tentokrát to režisér Stefon Bristol vzal trochu jinak a sází na emocionální stránku možnosti cestovat v čase.

C.J. a Sebastian jsou nejlepšími přáteli. Na střední škole patří mezi nejchytřejší studenty a volný čas tráví vynalézáním nových věcí. Posledních několik měsíců pracují na vynálezu, který jim umožní cestovat časem. Jednoho dne je v přestřelce s policisty zabit C.Jin bratr Calvin, C.J. a Sebastian proto rozhodnou svůj vynález vyzkoušet, aby se pokusili Calvina zachránit, mají na to ale jen omezený počet pokusů.

V hlavních rolích nejlepších přátel uvidíme Edenu Duncan-Smith a Danteho Crichlowa. V dalších rolích se nám představí Astro v roli Calvina nebo Marsha Stephanie Blake jako matka C.J. Režisér Stefon Bristol stojí za scénářem, režií a produkcí filmu, na produkci se také podílel režisér Spike Lee.

Film bude mít premiéru na filmovém festivalu Tribeca 3. května 2019 a následně na Netflixu se ho můžeme dočkat 17. května 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také