See You Yesterday: Cestují do minulosti, aby zachránili nevinný život

Přečtěte si

Rychle a zběsile 9: Seznamte se s Torettovou rodinou v minutovém teaseru

Nic není důležitějšího, než rodina. Slova, kterými mudruje Vin Diesel už téměř dvě dekády, slyšíme i v prvním teaseru...

V síti: Hon sexuálních predátorů začíná. Dění v traileru se nechce ani věřit

V novém traileru, už teď hojně probíraného dokumentu V síti, se ale dějí věci... 3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní...

Justice League Dark: Co chystají DC a Abramsův Bad Robot?

Zejména díky studiu Bad Robot producenta J.J. Abramse se u Warner Bros. a DC chystá řada nových projektů, založených...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Cestování časem jsme ve filmech mohli vidět již několikrát. Tentokrát to režisér Stefon Bristol vzal trochu jinak a sází na emocionální stránku možnosti cestovat v čase.

C.J. a Sebastian jsou nejlepšími přáteli. Na střední škole patří mezi nejchytřejší studenty a volný čas tráví vynalézáním nových věcí. Posledních několik měsíců pracují na vynálezu, který jim umožní cestovat časem. Jednoho dne je v přestřelce s policisty zabit C.Jin bratr Calvin, C.J. a Sebastian proto rozhodnou svůj vynález vyzkoušet, aby se pokusili Calvina zachránit, mají na to ale jen omezený počet pokusů.

V hlavních rolích nejlepších přátel uvidíme Edenu Duncan-Smith a Danteho Crichlowa. V dalších rolích se nám představí Astro v roli Calvina nebo Marsha Stephanie Blake jako matka C.J. Režisér Stefon Bristol stojí za scénářem, režií a produkcí filmu, na produkci se také podílel režisér Spike Lee.

Film bude mít premiéru na filmovém festivalu Tribeca 3. května 2019 a následně na Netflixu se ho můžeme dočkat 17. května 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také