Režiséři snímku Avengers: Endgame připravují dokument o Stanu Lee

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Režisérské duo Joe Russo a Anthony Russo by se dalo pokládat za velkou část Marvel Universe. Společně spolupracovali na epických filmech jako Captain America: Návrat prvního Avengera, Infinity War a Endgame. Za ta léta se sblížili i se zesnulým Stanem Lee. Na důkaz jejich přátelství a lásky se rozhodli pustit do natáčení dokumentu, který nám přiblíží Stanův životní příběh.

Joe a Anthony prozradili tuto novinku při tiskových konferencích k filmu Avengers: Endgame, kde se Stan Lee objevil ve svém posledním cameu. Dokument o jeho práci a životě by byl pro takového velikána a otce Marvel obrovskou poctou. Sám totiž stojí za zrozením postav jako Spider-Man, Hulk, Iron Man nebo Black Panther, všechny postavy vytvořil ve spolupráci s Jackem Kirbym a Stevem Ditkem.

Ani jeden z režisérů prozatím neprozradil žádné bližší detaily k chystanému dokumentu. Můžeme tedy předpokládat, že stejně jako klasické filmy od Marvel i dokument o Stanu Lee bude přísně střežený a na povrch budou unikat jen informace, které tvůrci povolí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také