Režiséři snímku Avengers: Endgame připravují dokument o Stanu Lee

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Režisérské duo Joe Russo a Anthony Russo by se dalo pokládat za velkou část Marvel Universe. Společně spolupracovali na epických filmech jako Captain America: Návrat prvního Avengera, Infinity War a Endgame. Za ta léta se sblížili i se zesnulým Stanem Lee. Na důkaz jejich přátelství a lásky se rozhodli pustit do natáčení dokumentu, který nám přiblíží Stanův životní příběh.

Joe a Anthony prozradili tuto novinku při tiskových konferencích k filmu Avengers: Endgame, kde se Stan Lee objevil ve svém posledním cameu. Dokument o jeho práci a životě by byl pro takového velikána a otce Marvel obrovskou poctou. Sám totiž stojí za zrozením postav jako Spider-Man, Hulk, Iron Man nebo Black Panther, všechny postavy vytvořil ve spolupráci s Jackem Kirbym a Stevem Ditkem.

Ani jeden z režisérů prozatím neprozradil žádné bližší detaily k chystanému dokumentu. Můžeme tedy předpokládat, že stejně jako klasické filmy od Marvel i dokument o Stanu Lee bude přísně střežený a na povrch budou unikat jen informace, které tvůrci povolí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také