Pět kroků od sebe: Lásku mají na dosah, ale dotknout se jí nemohou

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Stella a Will jsou mladí a zamilovaní, jediná věc, která jim brání žít obyčejný život teenagera je onemocnění zvané cystická fibróza, kterou oba trpí. Kvůli této nemoci se k sobě nemůžou přiblížit na vice než šest kroků, ale láska je silnější než nemoc.

Sedmnáctiletá Stella strávila většinu svého života v nemocnici kvůli vážnému onemocnění plic. Každý den je pro ní rutinou plnou sebeovládání a omezování. To vše však naruší nově příchozí pacient Will, který se přišel léčit se stejnou nemocí. Komunikují spolu přes skype, na chodbě se od sebe drží na šest kroků, pokud by to porušili ohrozili by svoje životy. Láska, která mezi nimi narůstá dává jednomu víru v uzdravení a druhému vnáší do jinak rutinního života, nové vzrušení.

V hlavních rolích se objeví herečka Haley Lu Richardson a italský herec Cole Sprouse. Ve vedlejších rolích budeme moc spatřit Parminder Nagru, která se nedávno objevila v thrilleru Bird Box nebo herce Moisese Ariase, známého ze seriálu Průměrňákovi.

Za scénářem stojí tvůrci nově připravovaného hororu La Llorona: Prokletá žena a na křeslo režiséra se posadil herec ze seriálu Jane the Virgin, Justin Baldoni, pro kterého je post režiséra zatím první zkušenost. Podle dojemného traileru to vypadá na krásnou romantickou podívanou, která osloví převážně mladé divačky.

V Americe se snímek hraje již od 15. března 2019, na českou premiéru si budeme muset ještě počkat.

4 KOMENTÁŘŮ

 1. Jak Cole, tak jeho bratr Dylan jsou Američané. To, že se někdo narodí v Itálii z něho nedělá Itala! Někde jsem četla, že mají spíše německé kořeny, než italské, ale i tak jsou to Američané. Od někoho, kdo sleduje bedlivě například Disneye – díky kterému si tito mladí muži udělali kariéru už od dětství a zatím ji vcelku ve zdraví přežívají – bych čekala, že to bude vědět nebo si minimálně dá tu práci zjistit, jak se věci mají, než o tom napíšu článek! Ale nikdo není bezchybný… to se prostě stane!

 2. Italsky herec Cole Sprouse? Cole je american jako poleno. Navic docela znamy, tak se divim tehle nesmyslne chybe.

  • Cole Sprouse

   nar. 4.8.1992 (26 let)
   Arezzo, Tuscany, Itálie

   Cole Mitchell Sprouse se narodil 4. 8. 1992 v Itálii, jako dítě amerických rodičů. Ti v tu dobu vyučovali anglický jazyk na italské jazykové škole. Čtyři měsíce po jejich narození se rodiče i s dvojčaty odstěhovali zpátky do Kalifornie.
   zdroj: CSFD

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také