Láska na druhý pohled: Jak těžké je se podruhé zamilovat?

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Režisér francouzské komedie I dva jsou rodina přichází do kin se svojí další novinkou. Tentokrát se jedná o romantický snímek Láska na druhý pohled, kde se hlavní postava ocitne v jiné realitě bez své jediné lásky.

Raphael a Olivia se znají od osmnácti let a dalo by se říct, že v jejich případě to byla láska na první pohled. Žijí si spokojeným životem. Raphael je úspěšný v práci i ve svém manželství, to vše se změní následující den v osm hodin ráno, kdy se znenadání probudí do jiné reality. V novém světě je svobodný, jeho manželka je slavná pianistka a navíc provdaná za někoho jiného, a jediný, kdo mu zbyl, je jeho nejlepší kamarád. Společně s ním se pokouší získat Oliviino srdce zpátky, jeho jedinou výhodou je, že ví, co miluje a co naopak nenávidí a toho hodlá patřičně využít.

V hlavních rolích zamilované dvojice se nám představí herec François Civil, známý z francouzské komedie Bláznivá pětka a jeho protějšek ztvárnila Joséphine Japy, která v pouhých 24 letech získala nominaci na cenu César za roli ve snímku Respire. Režie i scénáře se ujal Hugo Gélin, ten má na svém kontě úspěšný snímek I dva jsou rodina či komedii Zlatá klícka. Popularita jeho filmů v České republice neustále stoupá.

Francouzský snímek Láska na druhý pohled uvede do našich kin společnost CinemArt už 2. května 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také