Dětská hra: Chucky s hlasem Marka Hamilla řádí v druhém traileru

Producenti hororového hitu To přichází s remakem kultovního a přelomového popkulturního hororu. Vraždící panenka Chucky v moderní podobě? To a mnohem víc slibuje nejnovější upoutávka na tento remake…

Za zmínku mimo jiné stojí, že ač Chucky bude hračka s umělou inteligencí (samozřejmě stále posedlá vražděním), vědí tvůrci moc dobře, že již zmíněné To, či Stranger Things, cílící na retro feeling a dětské hrdiny prostě táhnou, takže obdobně tomu bude i u Dětské hry.

Natěšenost pak potenciálně vyvolává i fakt, že panenku Chuckyho pro tento snímek daboval ostřílený herec a hlavně dabér Mark Hamill, který je mimo ikonickou roli Luka Skywalkera ve Star Wars známý kupříkladu jako hlas Jokera v bezpočtu animáků a videoher.

Vrásky pak ale může vyvolat fakt, že z celého projektu není příliš nadšený tvůrce originální filmové série Don Mancini, kterého vyloženě naštvalo, že nedostal možnost se na snímku podílet. Namísto toho tedy vytvoří televizní seriál pro stanici SyFy. Budeme tedy mít hned dvě nenavazující verze Dětské hry…

Režii dostal na starost neznámý filmař Lars Klevberg. Krom již zmíněného Marka Hamilla se v hlavních i vedlejších rolích představí Aubrey Plaza, Brian Tyree Henry, Gabriel Bateman, Ty Consiglio, Nicole Anthony, a další.

Snímek má premiéru 15. srpna 2019.