Blíženec: Will Smith versus Will Smith

Přečtěte si

Konec Spider-Mana, název 25. bondovky a zelená pro Matrix 4

V týdnu se děly zajímavé věci. Marvel se nedokázal dohodnout se Sony ohledně budoucnosti Spider-Mana, byl oznámen název další...

Tenkrát v Hollywoodu: Rozbor hravého a sofistikovaného Tarantina v životní formě

Tarantino je výrazný a sebejistý, ale i lehce kontroverzní tvůrce, přinejmenším co se politické nekorektnosti a užívání násilí jako...

Underwater: Podmořské běsnění monster s Kristen Stewart

Režisér William Eubank (Ztracen ve vesmíru, Signál z neznáma) se znovu pouští do žánru sci-fi ve snímku Underwater. Trailer...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Všimli jste si toho, že Will Smith si během minulého roku v ničem nezahrál? Po delší odmlce se však vrací s něčím speciálním. O čem je film Blíženec, kde Smith ztvárňuje hlavní roli?

O kariéře převelice talentovaného režiséra Ang Leeho nelze říci ani půl křivého slova. Není divu, zrežíroval totiž klenoty jako Pí a jeho život (2012), Tygr a drak (2000) či Zkrocená hora (2005). Nyní se v postu režiséra po třech letech vrací, aby předvedl své úsilí ve snímku Blíženec.

Blíženec je science fiction akčňák, v němž Will Smith hraje vraha, který jde po krku svému vlastnímu klonu. Tím pádem si tu náš oblíbený herec střihnul rovnou dvě role. Díky omlazovací technologii tedy uvidíme souboje aktuálně 50letého Smitha proti mladšímu dvaatřicetiletému.

Kromě Willa se můžete těšit na Mary Elizabeth Winstead (Ulice Cloverfield 10), Clivea Owena (Potomci lidí) či na Benedicta Wonga, tedy marvelovského Wonga.

Blíženec dorazí do kin na podzim, přesněji 10. října tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také