Pennywise: The Story of IT: Nakoukněte do zákulisí známého hororu

Přečtěte si

Konec Spider-Mana, název 25. bondovky a zelená pro Matrix 4

V týdnu se děly zajímavé věci. Marvel se nedokázal dohodnout se Sony ohledně budoucnosti Spider-Mana, byl oznámen název další...

Tenkrát v Hollywoodu: Rozbor hravého a sofistikovaného Tarantina v životní formě

Tarantino je výrazný a sebejistý, ale i lehce kontroverzní tvůrce, přinejmenším co se politické nekorektnosti a užívání násilí jako...

Underwater: Podmořské běsnění monster s Kristen Stewart

Režisér William Eubank (Ztracen ve vesmíru, Signál z neznáma) se znovu pouští do žánru sci-fi ve snímku Underwater. Trailer...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Trailer nabízí šest a půl minutový náhled do zákulisí kultovního hororu TO, ve kterém se poprvé na filmovém plátně objevil děsivý Pennywise.

Pro dokument Pennywise: The Story of IT se sešlo originální obsazení, včetně Tima Curryho, jenž ztvárnil titulní roli a tím nepochybně způsobil mnoha dětem panickou hrůzu z klaunů. Dětští herci Seth Green, Emily Perkins nebo Jonathan Brandis prozradí divákům vtipné i zajímavé historky z natáčení.

Pro mnoho fanoušků je snímek TO z roku 1990 oblíbenější, než nový remake Andyho Muschiettiho. Velký podíl na tom zaručeně má Tim Curry, který dokázal v dětských hercích i mimo záběry vyvolat strach. Emily Perkins v traileru uvádí, že Tim byl na place neustále převlečený za klauna a přitom kouřil cigaretu, jakmile se ale kolem něj objevil někdo z dětí, okamžitě je začal děsit.

Premiéra dokumentu zatím není známá, ale díky prodlouženému traileru si můžeme vychutnat pár skvělých historek a fotek z natáčení, které fanoušky prozatím uspokojí, než se dočkají celého díla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také