První teaser trailer zatím příliš nenalákal ani na slibované drsnější a vážnější pojetí (hudbou a vtipkováním spíš připomínal slabší variaci na třetího Thora či Strážce galaxie) a příliš neoslnily ani masky či efekty. Potěšilo jen pár odkazů na předlohu. Druhý, bohatší trailer slibuje mnohem dospělejší přístup…

Reboot Hellboye s Davidem Harbourem v titulní roli sliboval temnější adaptaci (podpořenou “erkovým” ratingem) a hlavně také dílo mnohem věrnější komiksové předloze, než byla verze Guillerma Del Tora. První trailer, stavící na otřepaných vtípcích, osmdesátkovém soundtracku a divnou maskou hlavního hrdiny tak v srdci mnoha fandů zanechal značné rozčarování.

Jak toto dokáže rozptýlit nová, tentokrát R Rated upoutávka, posuďte sami níže…

Komiksy s Hellboyem spadají pod nakladatelství Dark Horse a jsou kreslené kultovním Mikem Mignolou. Často odkazují a vycházejí mimo jiné i z Lovecraftovy temné, hororově laděné poetiky a mají specifickou, drsnou atmosféru a mytologii.

Očekávaný snímek Hellboy má mít premiéru 11. dubna 2019.

Režie se ujal Neil Marshall. V titulních rolích se představí David Harbour, Milla Jovovich, Ian McShane, Sasha Lane, a další.

Loading...
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here