Yesterday

Filmová společnost Netflix je čím dál oblíbenější, jak u filmových diváků, tak i filmových hvězd. Nebojí se riskovat s jakýmkoliv žánrem, ať už jsou to komedie, nebo akční filmy, jako například ten, ve kterém bude Ben Affleck kšeftovat s drogami.

Tým vojenských veteránů se sejde, aby okradl vůdce drogového kartelu v Mexiku. Se svými bohatými vojenskými a špionážními zkušenostmi věří, že akce proběhne bez jakýchkoliv zádrhelů. Tom Davis, jenž nese přezdívku Redfly, vede celou akci a dostane svůj tým do nebezpečí, když se loupež zvrtne a zůstanou uvězněni s hromadou peněz v nepřátelském území bez cesty ven.

Režie se ujal J.C. Chandor, držitel nominace na Oscara za snímek Margin Call. Na scénáři spolupracoval společně s držitelem Oscara za Smrt čeká všude Markem Boalem. Tým veteránů vede Ben Affleck a do akce s ním jdou Charlie Hunnam, Pedro Pascal a Oscar Isaac.

Snímek se oficiálního zveřejnění na Netflixu dočká 6. března 2019.

Loading...
Profilový obrázek
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here