The Kid: Westernové drama o záchraně rodiny má první trailer

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Dovolím si tvrdit, že by se mnou většina čtenářů souhlasila, kdybych řekl, že kvalitních westernů vzniká poslední dobou čím dál tím méně. The Kid je jedním z těch snímků, který je situován na Divoký západ a může nás jen mile překvapit.

Rio je mladý klučina, který se snaží dostat skrze celý Americký jihozápad, aby zachránil svou nebohou sestru. Nebude to jen tak, Rio se bude muset postavit tváří v tvář svému strýci, který právě jednoho ze sourozenců drží v zajetí. Naskytne se ovšem příležitost a Rio se po cestě setkává s šerifem Patem Garettem, jenž je po krku vyhnanci, kterému jde přezdíváno Billy the Kid. Z obyčejného kluka se rázem stává klíčová figurka v životě obou slavných osobností.

Hlavní postavy ztvárnili známí herci, ať už Chris Pratt, Ethan Hawke, Dane DeHaan či Vincent D’Onofrio. The Kid se podívá do amerických kin již 8. března 2019, mezitímco v České republice není datum premiéry stanoveno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také