Filmové studio The Orchard zveřejnilo první trailer na snímek The Hummingbird Project od režiséra Kima Nguyena. Film nám představí skutečné zákulisí digitálního světa.

Příběh se věnuje bratrancům Vincentovi a Antonovi, kteří pocházejí z New Yorku a věnují se businessu takzvaného rychlého přenosu dat. Čím rychlejší přenos, tím víc peněz. Jejich největší sen je vystavět přímé vlákno mezi Kansasem a New Jersey, které bude mít za následek větší rychlost přenosu a tím přínos milionů dolarů na jejich účet. Po krku jim ale jde jejich bývalá šéfová Eva Torresová, tvrdá a manipulativní obchodnice, se od boje nenechá jen tak doradit a snaží se z toho udělat vlastní hru.

V hlavních rolích se nám představí Jesse Eisenberg jako podvodník a manipulátor Vincent. Alexander Skarsgård v roli Antona, mozek celého projektu. Proti nim se postaví charismatická Salma Hayek v roli bývalé šéfové. Obsazení doplní Michael Mando nebo Johan Heldenbergh.

Světová premiéra proběhne 15. března 2019.

Loading...
Profilový obrázek
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here