The Hummingbird Project: Boj o peníze v digitálním světě. První trailer

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmové studio The Orchard zveřejnilo první trailer na snímek The Hummingbird Project od režiséra Kima Nguyena. Film nám představí skutečné zákulisí digitálního světa.

Příběh se věnuje bratrancům Vincentovi a Antonovi, kteří pocházejí z New Yorku a věnují se businessu takzvaného rychlého přenosu dat. Čím rychlejší přenos, tím víc peněz. Jejich největší sen je vystavět přímé vlákno mezi Kansasem a New Jersey, které bude mít za následek větší rychlost přenosu a tím přínos milionů dolarů na jejich účet. Po krku jim ale jde jejich bývalá šéfová Eva Torresová, tvrdá a manipulativní obchodnice, se od boje nenechá jen tak doradit a snaží se z toho udělat vlastní hru.

V hlavních rolích se nám představí Jesse Eisenberg jako podvodník a manipulátor Vincent. Alexander Skarsgård v roli Antona, mozek celého projektu. Proti nim se postaví charismatická Salma Hayek v roli bývalé šéfové. Obsazení doplní Michael Mando nebo Johan Heldenbergh.

Světová premiéra proběhne 15. března 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také