The Hole in the Ground: Originální hororový snímek překvapuje v prvním traileru

Přečtěte si

The Green Knight: Dev Patel nasazuje život v artušovské legendě

Artušovská legenda o Zeleném rytíři je dobře uschovaná v britském národním muzeu. Bylo jen otázkou času, než se z dávného příběhu...

Recenze: Zasloužený Oscar pro Renée Zellweger v roli Judy Garland

Americká herečka Renée Zellweger si za roli Judy Garland nedávno došla pro Cenu Akademie. Proměnila tak druhou ze svých...

Recenze: Sviňa je thriller s mrazivě reálnou předlohou

Do kin vstupuje novinka od našich slovenských bratrů, adaptující stejnojmennou knihu od Arpáda Soltésze. Jedná se o drsný thriller...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Hororoví fanoušci jistě potvrdí, že děsivých filmů o vraždících nebo posedlých dětech je spousta a ne vždy se to povede. Novinka s názvem The Hole in the Ground ale dokazuje, že se dá ještě stále natočit originální film s dětskou hvězdou, které věříte cokoliv a to jen v samotném traileru.

Příběh se soustředí na osamělou matku se synem, kteří se přestěhují na kraj města a doufají v nový a lepší začátek. Po setkání s jejich sousedem, který se chová zvláštně začíná mít Sarah obavy nejen o sebe, ale i o svého syna Chrise. Ten, jednou k večeru zaběhne do lesa, kde ho Sarah nalezne u obrovské zářivé díry. Postupem času si Sarah všímá neobvyklých změn v synově chování a začíná mít strach, že se domů nevrátila se svým vlastním synem.

V hlavní roli matky se nám představí herečka Seána Kerslake, pro kterou by film mohl znamenat průlom ve filmové kariéře. Jejího filmového syna si zahrál herec ze seriálu Vikingové James Quinn Markey. Ve vedlejším obsazení uvidíme například i Jamese Cosma nebo Simone Kirby. Pro režiséra a scénáristu filmu Lee Cronina není hororový žánr žádnou novinkou. Již v roce 2013 měl premiéru jeho festivalový hororový snímek Ghost Train na Sundance.

Horor The Hole in the Ground měl světovou premiéru na filmovém festivalu Sundance a premiéra ve Spojeném království je naplánovaná na 1. března 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také