Tajný život mazlíčků 2: Nahlédnutí do soukromého života mazlů v úsměvném traileru

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Jednička Tajného života mazlíčků zamířila do kin již v létě roku 2016, a tak není žádným překvapením, že se kutí pokračování, které je samozřejmě dražší, hezčí a roztomilejší. Na jaké eskapády se můžeme těšit tentokrát?

Druhý díl o životě našich domácích zvířátek je takřka sázkou na jistotu. Už první díl si v ohledu tržeb vedl nečekaně výborně, hodnocení se taktéž pohybovala okolo nadprůměru a děti byly nadšené. Nikdo z nás ovšem asi nečeká žádnou revoluci v žánru animovaných filmů, ale s čistým svědomím si řekněme, že takovéto filmy jsme schopni akceptovat a rádi se na ně společně se svými nejmenšími podíváme.

Myšlenka Tajného života mazlíčků 2 se bude točit okolo otázky, co se honí hlavou a jak se cítí naši chlupatí přátelé, když jsou zrovna na návštěvě u veterináře, nebo jak dokáže jejich pohodový život ovlivnit příchod narozeného dítěte.

Na film si můžete zajít od 20. 6. 2019, kdy má snímek v České republice a na Slovensku premiéru.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také