Nancy Drew and the Hidden Staircase: První trailer dokazuje, že každá záhada má odpověď

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmová společnost moderátorky Ellen DeGeneres zveřejnila první trailer na nadcházející filmový projekt Nancy Drew and the Hidden Staircase. Snímek jenž je z části dobrodružný a z části děsivý, má do kin nalákat mladistvé i dospívající milovníky záhad.

Hlavní postavou příběhu je Nancy Drew, chytrá středoškolačka, která svůj volný čas tráví zkoumáním záhadného domu ve městě, do kterého se zrovna nastěhovala. O domě koluje mnoho historek a dokonce se říká, že je posedlý ďáblem. Nancy se spřátelí s místními outsidery a společně se pokusí vyřešit záhadu tohoto strašidelného domu.

Ve snímku od režisérky Katt Shea, která rovněž stojí za filmem Jedovatý břečťan z roku 1992 se v hlavní roli představí hvězda hororu TO Sophia Lillis. Zoe Renee a Mackenzie Graham ve filmu ztvárnili Sophiiny nejlepší kamardky. Středoškolskou šikanátorku si zahrála Laura Slade Wiggins. Obsazení doplňují Sam Trammell, Andrea Anders nebo Linda Lavin.

Postava Nancy Drew se poprvé objevila ve 30. letech v sérii knih od autorky Carolyn Keene. Nancy v knihách vystupuje jako amatérský detektiv. Spolu s přáteli s oblibou řeší různé záhady. Na filmová plátna se postava dostala v roce 1939 a nyní jsme se dočkali remaku.

Film bude mít světovou premiéru 15. března 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také