My: Neobvyklý horor zvyšuje napětí v novém traileru

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Jste tím typem člověka, který se jednou za čas s chutí podívá na povedený horor? Jestliže vyhledáváte právě tyto horory, v nichž lze najít i špetku originality, My může být vaším hororovým filmem roku.

Jordan Peele, režisér parádního Uteč, které se před dvěma lety probojovalo i do nominací na Oscara, se vrací s dalším vynikajícím námětem. Očekávání jsou vysoká a naděje, že My bude ještě o něco víc dechberoucí, než zmíněné Uteč, s nejnovějším trailerem jen a jen stoupá.

My vypraví o zážitku rodiny Wilsonových. Adelaide přijíždí společně s manželem a dvěma dětmi na pobyt do Kalifornie, kam jezdívala i kdysi. Matka Adelaide, která se zprvu jeví jako naprosto vyrovnaná žena v sobě ukrývá trauma z dětství. a hned po příjezdu v ní řetězec zdánlivě nevinných událostí vyvolává silnou paranoiu a pocit, že rodinná idyla brzy skončí. Rodinná dovolená nabere mnohem větší grády po tom, co se uprostřed noci objeví čtveřice podivných zločinců, kteří vypadají identicky jako čtyřčlenná rodina.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také