Jste tím typem člověka, který se jednou za čas s chutí podívá na povedený horor? Jestliže vyhledáváte právě tyto horory, v nichž lze najít i špetku originality, My může být vaším hororovým filmem roku.

Jordan Peele, režisér parádního Uteč, které se před dvěma lety probojovalo i do nominací na Oscara, se vrací s dalším vynikajícím námětem. Očekávání jsou vysoká a naděje, že My bude ještě o něco víc dechberoucí, než zmíněné Uteč, s nejnovějším trailerem jen a jen stoupá.

My vypraví o zážitku rodiny Wilsonových. Adelaide přijíždí společně s manželem a dvěma dětmi na pobyt do Kalifornie, kam jezdívala i kdysi. Matka Adelaide, která se zprvu jeví jako naprosto vyrovnaná žena v sobě ukrývá trauma z dětství. a hned po příjezdu v ní řetězec zdánlivě nevinných událostí vyvolává silnou paranoiu a pocit, že rodinná idyla brzy skončí. Rodinná dovolená nabere mnohem větší grády po tom, co se uprostřed noci objeví čtveřice podivných zločinců, kteří vypadají identicky jako čtyřčlenná rodina.

Loading...
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here