Detektiv Pikachu: Přehlídka pokémonů v novém traileru!

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nový trailer na snímek Detective Pikachu má hláškujícího Ryana Reynoldse a hromadu pokémonů. Přichází jeden z nejzábavnějších filmů roku?

Příběh, který bude podle všeho více méně sledovat totožné postavy ze stejnojmenné videohry, která vyšla v předminulém roce, se bude točit okolo chlapce v podání Justice Smitha, jehož otec byl unesen. Aby našel pohřešovaného rodiče, musí se Justice spojit s detektivem Pikachu a vytvořit tak nepřekonatelný záchranný tým.

Režie filmu Detective Pikachu se ujal Rob Letterman (Monstra vs. Vetřelci), jenž se spolu s Nicole Perlman (Strážci galaxie) podílel i na scénáři. V hlavních a vedlejších rolích se pak představí Ryan Reynolds, Kathryn Newton, Justice Smith, Rita Ora, Bill Nighy, Chris Geere, Ken Watanabe a další.

Snímek má premiéru 9. května 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také