Big Shark: Tommy Wiseau natočil svoje Čelisti. Trailer vás pobaví

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Tommy Wiseau je známý herec, který se proslavil snímkem Pokoj, jenž sám režíroval, napsal, produkoval a zahrál si i hlavní roli. Pro milovníky nepovedených snímků jako je Pokoj přichází Wiseau s dalším režijním počinem s názvem Big Shark a první trailer naleznete níže v článku.

Trailer začíná v celku nevinně. Můžeme vidět scénu s Tommym a s jeho hereckým kolegou z Pokoje Gregem Sesteroem, kteří dostanou facku od dvou různých žen. V následující scéně odcházejí muži z baru a když jdou ulicí, naplní se vodou a v dálce zaútočí obrovský žralok na mladou ženu, trojice mužů si toho ale vůbec nevšímá a pokračují dále v cestě. Zatím nemůžeme upřesnit o čem přesně zápletka filmu bude, ale již teď to vypadá zvláštně a zajímavě.

Špatný CGI žralok má na diváky působit spíše komicky než propracovaně. Ani herecké obsazení není úplně jasné, v průběhu měsíce by se mělo objevit více videí a informací, ale určitě se fanoušci dočkají přesně tak špatného filmu, jak čekají.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také