Wretch: Děsivý filmový zážitek se představuje v prvním traileru

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Nejméně jednou za měsíc se v kinech objeví jeden hororový film, na který si fanoušci strachu a nadpřirozena vždy rádi zajdou. Pozornost by se ale měla obrátit i na horory, které se do kin nedostanou a přitom disponují skvělým děsivým příběhem, jako právě Wretch.

Psychologický horor Wretch vypráví příběh tří přátel, kteří se snažit poskládat vzpomínky z minulé noci, ze které si po párty v lese plné drog nic nepamatují. V průběhu vzpomínání se musejí vyrovnat s pocity viny, žárlivosti a nadpřirozené přítomnosti, u které hrozí, že ukáže jejich pravou povahu a tajemství.

Za scénářem a režií stojí ne moc známý režisér Brian Cunningham, jenž jako hororový fanatik slibuje divákům psychologickou podívanou, u které zpochybníte všechna rozhodnutí učiněná při sledování filmu, jenž se vám dostane do hlavy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také