Teroristka: Nadějná česká komedie od režiséra Teorie tygra

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Že v České republice neustále vznikají filmy, které by se nikdy neměly dostat na naše televizní obrazovky, nebo dokonce snad do kin? To je bezpochyby pravda, nicméně Teroristka od talentovaného režiséra Radka Bajgara vypadá opravdu nadějně.

Teroristka, v níž hlavní roli ztvární učitelka v důchodu Iva Janžurová, která se do této role na první pohled vskutku hodí, vypráví upřímný příběh o ženě, která se rozhodne zrealizovat to, co nás občas sice napadne, ale hned tuto myšlenku zapudíme: sežene si zbraň a namíří ji na strůjce zla. Za cenu vlastní oběti se pokusí pomoci jiným. Marie však zjistí, že stejně, jako je vražda složitá morálně, je nesnadná i prakticky. Teroristka je zkrátka jeden z mála českých filmů, které byste si pravděpodobně neměli nechat ujít.

Ve filmu si kromě Ivy Janžurové zahrají také Martin Hofmann, Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška či Eva Holubová. Teroristka vstoupí do kin 4. dubna 2019. Teď se ale pojďme podívat na povedený trailer a fotky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také