Tajný život mazlíčků 2: Seznamte se s Daisy v druhém traileru

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Animovaná pohádka Tajný život mazlíčků byla velice úspěšná u malých diváků, a tak se filmové studio Universal Pictures rozhodlo natočit pokračování. Tentokrát se v hlavní roli ukáže roztomilý drsňák, králíček Snowball a podle nově uveřejněného traileru mu parťáka bude dělat nová tvář.

V novém traileru se seznámíme s malým psíkem jménem Daisy, která najde smutného tygra uvězněného v kleci. Pro jeho záchranu se rozhodne vyhledat nového superhrdinu Kapitána Snowballa, který jí má pomoci tygra osvobodit.

Postavám se vrátily hlasy z původního filmu. Kevin Hart v roli Snowballa, dále pak Eric Stonestreet, Jenny Slate, Ellie Kemper, Lake Bell, Hannibal Buress, Bobby Moynihan nebo Dana Carvey. Postavu Daisy si vzala na starost Tiffany Haddish, Hartova dlouholetá kolegyně a komička.

Na druhý díl mazlíčků se můžeme těšit v druhé polovině tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také