Nový film Christophera Nolana má datum premiéry

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Kdy se dočkáme nejnovějšího filmu jednoho z nejnadanějších režisérů současnosti Christophera Nolana, který stojí za skvosty jako Dunkerk či Memento?

Ačkoliv toho o novém snímku šikovného režiséra, scénáristy a producenta Christophera Nolana moc nevíme, pomalu se k nám začínají sypat první informace o jeho aktuálním projektu.

Samotný název nám prozatím zůstává pečlivě utajen a samotná zápletka či dokonce žánr jsou na tom velmi podobně. Nolanovo nové dílo se do kin podívá v období července příštího roku. I v IMAXU si jej budeme moci vychutnat, přesněji 17. července. S odhalením data premiéry můžeme doufat, že se na internet brzy dostanou bližší informace, které nám objasní, co přibližně můžeme očekávat.

V ten samý den, kdy bude mít film premiéru, se v kinech popere s animovaným filmem Bobovy burgery a s dalším Spongebobem ve filmu. Červenec roku 2020 by měl být bohatý i na komiksové filmy od Marvelu i DC, jejichž premiéra prozatím není jistá. V onen měsíc se do kin pravděpodobně dostane i druhý díl Mimoňů a Jungle Cruise s Dwaynem Johnsonem a Emily Blunt v hlavních rolích.

Zajímavostí je, že i Nolanovy předešlé filmy si odbyly svou premiéru v červenci. Ať už mluvíme o Počátku, Dunkerku či o dvou precizních filmech o netopýřím muži.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také