Návrat Nezvratného osudu od tvůrců série Saw

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Dle novinek se chystá další hororové zmrtvýchvstání. Nové verze se dočká originálně pojatá série, která není ani duchařinou, ani slasherem. Co můžeme očekávat od nejnovějšího dílu Nezvratného osudu?

Sága, v níž zabijáka prezentuje osud a nezaměnitelná budoucnost, odstartovala roku 2000 a původně se mělo jednat o další zajímavý příběh spadající pod seriál Akta X. Aktuálně si již pětidílná série dává osmiletou pauzu, ale vypadá to, že brzy se fanoušci dočkají dalšího, tedy v pořadí již šestého, dílu.

Každý díl Nezvratného osudu vesměs pokaždé představil novou skupinku teenagerských postav, kterým je předurčen brutální osud, přičemž každému z nich je určeno pořadí smrti. Přestože každý další díl vynikal v podstatě pouze díky hezčím a krvavějším trikům, hodnocení se pohybovala okolo průměru. I tak zvládla tato zběsilá série vydělat téměř 700 milionů dolarů. Námět by měl tedy pochopitelně i v šestém díle zůstat identický.

Zásadním lákadlem by měla být dvojice scénáristů Patrick Melton a Marcus Dunstan, kteří sepsali scénář k rovnou ke čtyřem dílům neméně brutální série Saw. V rámci série se jedná o čtvrtý, pátý, šestý a sedmý díl (tedy Saw 3D), což nebyly bůhvíjak famózní filmy. Rozhodně se ale shodneme na tom, že tihle dva mají v hlavě spoustu nápadů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také