Captain Marvel: Superhrdinský origin v novém TV spotu

Carol Denversová se představuje jako Captain Marvel. Superhrdinka, které její schopnosti dala do vínku mimozemská rasa Kree. Snímek se odehrává před událostmi celého MCU, konkrétně v devadesátých letech. Objeví se zde mladší verze Nicka Furyho, několik postav ze Strážců galaxie, a hlavně agresivní mimozemská rasa, zvaná Skrullové, kteří dokáží měnit podobu. Nový, třicetivteřinový spot se zaměřuje na původ Captain Marvel

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Denversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi dostihne válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Denversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu.

V komiksu je Carol Danvers zasažena zářením z jiného světa, které ji transformuje v supersilnou bojovnici a pod přezdívkou Captain Marvel začne ochraňovat vesmír. Captain Marvel bude první film od studia Marvel, který přinese ženskou superhrdinku v hlavní roli.

Film natočili Anna Boden a Ryan Fleck (Něco jako komedie). V titulních rolích se představí Brie Larson, Samuel L. Jackson, Jude Law, Ben Mendelsohn, DeWanda Wise, Gemma Chan, Clark Gregg, Lee Pace, Annette Bening, Djimon Hounsou, a další.

Captain Marvel má premiéru 8. března 2019.