Aaron Sorkin zvažuje pokračování filmu Sociální síť

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

V roce 2020 uběhne deset let od premiéry snímku Sociální síť, který vypráví příběh o založení Facebooku, sociální sítě, která se stala populární po celém světě. Scénárista Aaron Sorkin se nedávno svěřil v rozhovoru pro AP Entertainment, že producent původního snímku Scott Rudin ho již delší dobu tlačí do napsání scénáře k pokračování filmu.

Scénárista také uvedl, že v posledních letech se kolem sociální sítě objevilo hodně dramatu, což by byl dobrý námět pro dramatický film. Například hackerské skandály, nebo kontroverzní videa. Je tedy jasné, že i samotný oscarový scénárista se nebrání myšlence napsat pokračování.

Původní snímek z roku 2010 si vysloužil osm nominací na Oscara a z toho tři sošky získal v kategoriích nejlepší adaptovaný scénář, nejlepší hudba a nejlepší střih. Film se zařadil na několik seznamů nejlepších filmů 21. století a velký úspěch slavil i u diváků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také