Aaron Sorkin zvažuje pokračování filmu Sociální síť

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

V roce 2020 uběhne deset let od premiéry snímku Sociální síť, který vypráví příběh o založení Facebooku, sociální sítě, která se stala populární po celém světě. Scénárista Aaron Sorkin se nedávno svěřil v rozhovoru pro AP Entertainment, že producent původního snímku Scott Rudin ho již delší dobu tlačí do napsání scénáře k pokračování filmu.

Scénárista také uvedl, že v posledních letech se kolem sociální sítě objevilo hodně dramatu, což by byl dobrý námět pro dramatický film. Například hackerské skandály, nebo kontroverzní videa. Je tedy jasné, že i samotný oscarový scénárista se nebrání myšlence napsat pokračování.

Původní snímek z roku 2010 si vysloužil osm nominací na Oscara a z toho tři sošky získal v kategoriích nejlepší adaptovaný scénář, nejlepší hudba a nejlepší střih. Film se zařadil na několik seznamů nejlepších filmů 21. století a velký úspěch slavil i u diváků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také