Vánoční teror: Seznamte se s novou vánoční klasikou

Přečtěte si

Recenze: Daleko od Reykjavíku bojuje houževnatá farmářka proti zkorumpovanému systému

Snímky o silných ženách dostávají v kinematografii opravdu dostatek prostoru. Letos se v kinech již objevily Malé ženy, na...

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Právě touto dobou doufejme všichni naši čtenáři tráví nezaměnitelné vánoční svátky se svými nejbližšími a k tomu neodmyslitelně patří legendární tématické klasiky. Dovolím si tvrdit, že Sám doma mezi ně taktéž patří. Říkáte, že jste vždycky toužili po R-kové verzi?

Vánoční teror je dochovaný francouzský snímek z roku 1989, který v mnoha státech nebyl dosud k sehnání. Vypráví o chlapci Thomasovi, který žije společně se svou matkou a dědečkem. Maminka si v obchodním středisku na Štědrý večer najme pupkatého Santu, který má za úkol věnovat se dětem. Stane se však účastníkem hádky se zákazníkem a všem slibuje pomstu. Se zákeřným úmyslem se  nabubřelý Santa dostává do Thomasova domu. Mladý klučina si po brutálním zavraždění jeho domácího mazlíčka uvědomuje, že Santu je potřeba nadobro zastavit a spouští svou smršť promyšlených smrticích pastí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také