Vánoční teror: Seznamte se s novou vánoční klasikou

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Právě touto dobou doufejme všichni naši čtenáři tráví nezaměnitelné vánoční svátky se svými nejbližšími a k tomu neodmyslitelně patří legendární tématické klasiky. Dovolím si tvrdit, že Sám doma mezi ně taktéž patří. Říkáte, že jste vždycky toužili po R-kové verzi?

Vánoční teror je dochovaný francouzský snímek z roku 1989, který v mnoha státech nebyl dosud k sehnání. Vypráví o chlapci Thomasovi, který žije společně se svou matkou a dědečkem. Maminka si v obchodním středisku na Štědrý večer najme pupkatého Santu, který má za úkol věnovat se dětem. Stane se však účastníkem hádky se zákazníkem a všem slibuje pomstu. Se zákeřným úmyslem se  nabubřelý Santa dostává do Thomasova domu. Mladý klučina si po brutálním zavraždění jeho domácího mazlíčka uvědomuje, že Santu je potřeba nadobro zastavit a spouští svou smršť promyšlených smrticích pastí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také