Utop se, nebo plav: Festivalový snímek míří do našich kin. Poslední trailer

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Francie se nemusí pyšnit jen Eiffelovou věží nebo zvoníkem od Matky boží, velmi úspěšné jsou i francouzské komedie, které si udržují kvalitu již od dob Louise De Funése. Nyní se do našich kin podívá nový francouzský film, který už někteří mohli vidět na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Snímek od režiséra Gillese Lellouchea byl u festivalových diváků velmi úspěšný a to jak v Karlových Varech, tak na prestižním festivalu v Cannes. V hlavních rolích se nám představí herci Guillaume Canet, Mathieu Amalric, Jean-Hugues Anglade nebo Benoît Poelvoorde, jenž v roce 2015 zazářil ve festivalovém filmu Zbrusu Nový zákon.

Betrand trpí depresemi, krizí středního věku a neví co dělat se svým životem. Jednou narazí na inzerát, ve kterém stojí, že se hledá člen do mužského plaveckého družstva vodních akvabel. Parta chlapů s věkovým rozmezím od čtyřiceti do padesáti let trénuje pod dohledem přísné trenérky a jejich cílem je vyhrát soutěž.

Třetí trailer nás láká na zábavnou podívanou plnou francouzského humoru a známých herců. Pokud jste se nemohli zúčastnit zmíněných festivalů, budete mít možnost se na film podívat v našich kinech od 27. prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také