Utop se, nebo plav: Festivalový snímek míří do našich kin. Poslední trailer

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Francie se nemusí pyšnit jen Eiffelovou věží nebo zvoníkem od Matky boží, velmi úspěšné jsou i francouzské komedie, které si udržují kvalitu již od dob Louise De Funése. Nyní se do našich kin podívá nový francouzský film, který už někteří mohli vidět na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Snímek od režiséra Gillese Lellouchea byl u festivalových diváků velmi úspěšný a to jak v Karlových Varech, tak na prestižním festivalu v Cannes. V hlavních rolích se nám představí herci Guillaume Canet, Mathieu Amalric, Jean-Hugues Anglade nebo Benoît Poelvoorde, jenž v roce 2015 zazářil ve festivalovém filmu Zbrusu Nový zákon.

Betrand trpí depresemi, krizí středního věku a neví co dělat se svým životem. Jednou narazí na inzerát, ve kterém stojí, že se hledá člen do mužského plaveckého družstva vodních akvabel. Parta chlapů s věkovým rozmezím od čtyřiceti do padesáti let trénuje pod dohledem přísné trenérky a jejich cílem je vyhrát soutěž.

Třetí trailer nás láká na zábavnou podívanou plnou francouzského humoru a známých herců. Pokud jste se nemohli zúčastnit zmíněných festivalů, budete mít možnost se na film podívat v našich kinech od 27. prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také