Quentin Tarantino se oženil

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Abychom o osobnostech filmu nepsali jen v momentě, kdy někdo zemře, nebo se podílí na nějakém zajímavém novém filmu, přicházíme dnes s něčím hezkým a pozitivním. Kultovní režisér a scénárista, který patří k nejvýraznějším a nejlepším filmařům všech dob (mezi jeho nejznámější díla patří filmy jako Pulp Fiction, Kill Bill, nebo Nespoutaný Django), se oženil.

Vyvolenou se mu stala dlouholetá partnerka; modelka a zpěvačka Daniela Pick, se kterou se poprvé příhodně potkal v roce 2009, kdy v Izraeli propagoval svůj snímek Hanebný Pancharti. Toho roku spolu začali chodit. Zásnuby oznámili vloni, tedy r. 2017.

Pětapadesátiletý Tarantino si vzal pětatřicetiletou Pick ve středu, 28. listopadu ve svém domě v Los Angeles. Na celkem skromný obřad, vykonávaný rabínem si vzal jarmulku. Jeho nevěsta měla na sobě bílé svatební šaty, vytvořené izraelskou návrhářkou z Tel Avivu, Danou Harel. Ženich Tarantino pak oblékl střízlivý černý oblek.

Pár pak pózoval na fotografii pro časopis People před dramatickou stěnou, pokrytou bílými růžemi. Daniela Pick je dcerou slavné osobnosti, jejím otcem je Svika Pick, který je jedním z nejslavnějších izraelských zpěváků.

V příštích dnech má čerstvě sezdaný pár naplánovanou cestu do Izraele, kde mají v plánu navštívit Danielinu rodinu v čele s otcem, který se nemohl na obřad dostavit. Tak tedy blahopřejeme novomanželům, mazel tov a tak dále… Snad tomuto páru jejich štěstí vydrží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také