Kit Harington v roli Jona Snowa zjistil, jak vycvičit draka

Přečtěte si

Recenze: Proplouvá životem v červené bundě, je Narušitel systému

Je jí devět, jmenuje se Bernadette, ale jelikož to jméno nesnáší, nikdo jí neřekne jinak než Benni. Má andělskou...

Vyprázdněte pokladničky, tohle jsou očekávané říjnové novinky v kinech

V říjnu možná utratíte více, než byste rádi. Kina totiž už teď nabízí opěvovaného Jokera nebo festivalový hit Parazit...

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Občas se ve filmových studiích najdou záběry, které se pokládaly za dávno zapomenuté. Nejžádanější jsou převážně ty z konkurzů, kde herec čte scénář na roli, kterou by chtěl hrát. Jak ale probíhá konkurz, kde je vašim hereckým partnerem samotný drak? Kit Harington si to vyzkoušel na vlastní pěst.

Filmové studio DreamWorks zveřejnilo na svém YouTube kanále video z fiktivního konkurzu na úspěšný dramatický seriál Hra o trůny, kde se Kit Harrington snažil vybojovat roli Jona Snowa. Na konkurzu se zkoušely scény, kdy se John Snow postaví samotnému drakovi a toho nemohl ztvárnit nikdo jiný, než Bezzubka. Drak z oblíbené animované pohádky je Haringtonovou velkou konkurencí. Na to, jak vše probíhalo, se můžete podívat ve videu níže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také