Kit Harington v roli Jona Snowa zjistil, jak vycvičit draka

Přečtěte si

Anna Lucie Schollerová: Žiju si svůj sen

Anna Lucie Schollerová se věnuje divadelnímu a filmovému herectví. Aktuálně slaví úspěch seriálu díky Whisper Naked Shadow (Šeptej Nahá...

Svatební filmy, ve kterých se něco zvrtlo

Svatba by měla být jedním z nejšťastnějších dnů, ať už pro nevěstu nebo pro ženicha, ne vždycky ale jde...

A Hidden Life: Hrůzy 2. světové války z trochu jiné perspektivy

Válečné příběhy dle skutečných událostí jsou v neustávající módě. Ať už v podobě knižní, či filmové. Proto není divu,...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Občas se ve filmových studiích najdou záběry, které se pokládaly za dávno zapomenuté. Nejžádanější jsou převážně ty z konkurzů, kde herec čte scénář na roli, kterou by chtěl hrát. Jak ale probíhá konkurz, kde je vašim hereckým partnerem samotný drak? Kit Harington si to vyzkoušel na vlastní pěst.

Filmové studio DreamWorks zveřejnilo na svém YouTube kanále video z fiktivního konkurzu na úspěšný dramatický seriál Hra o trůny, kde se Kit Harrington snažil vybojovat roli Jona Snowa. Na konkurzu se zkoušely scény, kdy se John Snow postaví samotnému drakovi a toho nemohl ztvárnit nikdo jiný, než Bezzubka. Drak z oblíbené animované pohádky je Haringtonovou velkou konkurencí. Na to, jak vše probíhalo, se můžete podívat ve videu níže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také