Občas se ve filmových studiích najdou záběry, které se pokládaly za dávno zapomenuté. Nejžádanější jsou převážně ty z konkurzů, kde herec čte scénář na roli, kterou by chtěl hrát. Jak ale probíhá konkurz, kde je vašim hereckým partnerem samotný drak? Kit Harington si to vyzkoušel na vlastní pěst.

Filmové studio DreamWorks zveřejnilo na svém YouTube kanále video z fiktivního konkurzu na úspěšný dramatický seriál Hra o trůny, kde se Kit Harrington snažil vybojovat roli Jona Snowa. Na konkurzu se zkoušely scény, kdy se John Snow postaví samotnému drakovi a toho nemohl ztvárnit nikdo jiný, než Bezzubka. Drak z oblíbené animované pohádky je Haringtonovou velkou konkurencí. Na to, jak vše probíhalo, se můžete podívat ve videu níže.

Loading...
Profilový obrázek
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here