WHOCON 2018 je za dveřmi!

Přečtěte si

Filmové online novinky v srpnu

Srpnová nabídka filmových novinek v kině je skvělá. A stejně tak se nám líbí přehled novinek, které vycházejí na...

Nejlepší filmy Sama Worthingtona

Sam Worthington se stal hvězdou po uvedení Cameronova Avatara. Další kasovní trhák od té doby už ale nenatočil a...

Nejlepší filmy Jasona Stathama

Jason Statham je mužem mnoha profesí. Hereckou kariéru odstartoval ve velkém stylu, když ho do svých úspěšných filmů obsadil...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Nemáte příští víkend co dělat? A co takhle ho strávit ve společnosti nesmrtelného majitele stroje času a nejstylovějšího doktora galaxie? Ve dnech 23.-25.11. totiž v Brně proběhne tradiční sraz všech fanoušků legendárního seriálu Pán času a především pak Doktora – WHOCON.

A a na co se všichni whoviané (obecné označování fanoušků seriálu) mohou těšit? Šestý ročník nabídne bohatý program, který bude tematicky rozdělený do několika sekcí. Největší část je samozřejmě věnována Doktorovi. V rámci WHOCONU si na své přijde opravdu každý nadšenec toužící po modré policejní budce jakožto ideálním dopravním prostředku. Nebude chybět řada přednášek, besed a dalšího. Tradičně se dostaví čeští dabéři Pána času, kteří se podělí o své dojmy. A pokud ve vás dřímá extrovert, můžete se blýsknout v klasické cosplay soutěži o nejpovedenější kostým ze světa tohoto britského kultu.

SHERLOCON, jak už název napovídá, bude svou pozornost upínat na geniálního a snad vůbec nejslavnějšího (promiň Hercule, bylo to těsné) detektiva všech dob. Dozvíme se zajímavosti nejen z britského seriálu, ale rovněž z filmových zpracování a pod drobnohledem budou i původní Doylova díla.

CYCON nabídne alternativu, pokud by vás nedejbože Doktor a detektiv nudili. V rámci této sekce se pobavíte nad nejrůznějšími tématy ze světa dalších sci -fi, filmů, videoher a literárních počinů.

Takže nasedněte do TARDIS a nastavte jako cílovou destinaci Brno, čas 23.11. 2018. A nezapomeňte zkontrolovat funkčnost sonického šroubováku. Víte, jak občas blbne. Allons-y!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také