WHOCON 2018 je za dveřmi!

Přečtěte si

Recenze: Proplouvá životem v červené bundě, je Narušitel systému

Je jí devět, jmenuje se Bernadette, ale jelikož to jméno nesnáší, nikdo jí neřekne jinak než Benni. Má andělskou...

Vyprázdněte pokladničky, tohle jsou očekávané říjnové novinky v kinech

V říjnu možná utratíte více, než byste rádi. Kina totiž už teď nabízí opěvovaného Jokera nebo festivalový hit Parazit...

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Nemáte příští víkend co dělat? A co takhle ho strávit ve společnosti nesmrtelného majitele stroje času a nejstylovějšího doktora galaxie? Ve dnech 23.-25.11. totiž v Brně proběhne tradiční sraz všech fanoušků legendárního seriálu Pán času a především pak Doktora – WHOCON.

A a na co se všichni whoviané (obecné označování fanoušků seriálu) mohou těšit? Šestý ročník nabídne bohatý program, který bude tematicky rozdělený do několika sekcí. Největší část je samozřejmě věnována Doktorovi. V rámci WHOCONU si na své přijde opravdu každý nadšenec toužící po modré policejní budce jakožto ideálním dopravním prostředku. Nebude chybět řada přednášek, besed a dalšího. Tradičně se dostaví čeští dabéři Pána času, kteří se podělí o své dojmy. A pokud ve vás dřímá extrovert, můžete se blýsknout v klasické cosplay soutěži o nejpovedenější kostým ze světa tohoto britského kultu.

SHERLOCON, jak už název napovídá, bude svou pozornost upínat na geniálního a snad vůbec nejslavnějšího (promiň Hercule, bylo to těsné) detektiva všech dob. Dozvíme se zajímavosti nejen z britského seriálu, ale rovněž z filmových zpracování a pod drobnohledem budou i původní Doylova díla.

CYCON nabídne alternativu, pokud by vás nedejbože Doktor a detektiv nudili. V rámci této sekce se pobavíte nad nejrůznějšími tématy ze světa dalších sci -fi, filmů, videoher a literárních počinů.

Takže nasedněte do TARDIS a nastavte jako cílovou destinaci Brno, čas 23.11. 2018. A nezapomeňte zkontrolovat funkčnost sonického šroubováku. Víte, jak občas blbne. Allons-y!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také