VIDEO: Co spojuje Harryho Pottera a Fantastická zvířata?

Příběh ze světa čar a kouzel pokračuje! Přichází Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny. Podívejte sa na video, které ukazuje propojení příběhů ze světa Harryho Pottera a druhých Fantastických zvířat.

Ve druhé části z kouzelnické série od J.K. Rowlingové – Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny se Grindelwaldovy (Johnny Depp) výhrůžky naplní a podaří se mu z vězení uniknout. a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi. Ve snaze zabránit Grindelwaldovo plánu, Albus Brumbál (Jude Law) povolá svého bývalého studenta Mloka Scamandera, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se tím vystavuje. Bitevní linie jsou vytyčeny a ve stále více znesvářeném světě čarodějů je podrobena zkoušce láska a loajalita, dokonce i mezi nejvěrnějšími přáteli a rodinou.

Na začátku videa se vám představí Jude Law a Eddie Redmayne. Po krátkém rozhovoru se vydáte společně s nimi do světa Fantastických zvířat, které vážou na Harryho Pottera.