VIDEO: Co spojuje Harryho Pottera a Fantastická zvířata?

Přečtěte si

Recenze: Proplouvá životem v červené bundě, je Narušitel systému

Je jí devět, jmenuje se Bernadette, ale jelikož to jméno nesnáší, nikdo jí neřekne jinak než Benni. Má andělskou...

Vyprázdněte pokladničky, tohle jsou očekávané říjnové novinky v kinech

V říjnu možná utratíte více, než byste rádi. Kina totiž už teď nabízí opěvovaného Jokera nebo festivalový hit Parazit...

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Autor

Martin Pevný
Martin Pevný
šédredaktor

Příběh ze světa čar a kouzel pokračuje! Přichází Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny. Podívejte sa na video, které ukazuje propojení příběhů ze světa Harryho Pottera a druhých Fantastických zvířat.

Ve druhé části z kouzelnické série od J.K. Rowlingové – Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny se Grindelwaldovy (Johnny Depp) výhrůžky naplní a podaří se mu z vězení uniknout. a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi. Ve snaze zabránit Grindelwaldovo plánu, Albus Brumbál (Jude Law) povolá svého bývalého studenta Mloka Scamandera, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se tím vystavuje. Bitevní linie jsou vytyčeny a ve stále více znesvářeném světě čarodějů je podrobena zkoušce láska a loajalita, dokonce i mezi nejvěrnějšími přáteli a rodinou.

Na začátku videa se vám představí Jude Law a Eddie Redmayne. Po krátkém rozhovoru se vydáte společně s nimi do světa Fantastických zvířat, které vážou na Harryho Pottera.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také